Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Οι συνδυασμοί (μας)

η επίσημη και τελική εκδοχή τους

μετά την χθεσινή κατάθεση υποψηφιοτήτων στο Πρωτοδικείο

 

 

 

Υποψήφιος Δήμαρχος:

Δημόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

 

1)        Γρεβενίτης Ευάγγελος του Χρήστου

2)        Καλιού – Γερομιχαλού Σταματία του Ιωάννη

3)        Κατσιούλας Χρήστος του Ιωάννη

4)        Μάνος Ιωάννης του Παρμενίωνα

5)        Μπόζας Στέλιος του Νικολάου

6)        Παγώνη Ουρανία του Θωμά

7)        Παπαγεωργίου Διονύσιος του Γεωργίου

8)        Παπαδοπούλου – Μιχαλού Παρασκευή του Διονυσίου

9)        Παπαμιχαήλ Αθανάσιος του Ιωάννη

10)      Σαλιώρα – Μπακάλη Ελένη του Γεωργίου

11)      Σιώκας Θεόδωρος του Νικολάου

12)      Στούμπου Σταυρούλα του Θεοδώρου

13)      Τσαρούχας Αλέξανδρος του Γεωργίου

14)      Χονδρόπουλος Αστέριος του Θεοδώρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΟΥ

 

1)        Γάκης Ιωάννης του Δημητρίου

2)        Γκριμούρα – Δινόκα Μαρία του Ιωάννη

3)        Δισλίογλου Χρήστος του Γεωργίου

4)        Καραΐσκος Κωνσταντίνος του Αθανασίου

5)        Καρασκόρδα – Θεοδώρου Ελένη του Αποστόλου

6)        Κοσκινάς Χρήστος του Διονυσίου

7)        Κουλιανόπουλος Ηλίας του Ευαγγέλου

8)        Μπαμπανίκας Νικόλαος του Δημητρίου

9)        Μπατζικώστας Αθανάσιος του Δημητρίου

10)      Πατσαλή – Τσακαλίδου Μαρία του Παναγιώτη

11)      Πούλιος Ιωάννης του Αστερίου

12)      Τσακνάκη Ασημίνα του Ιωάννη

13)      Τσιμήτρη – Λιόλιου Μαρία του Αθανασίου

14)      Τσιούχα Φανή του Κωνσταντίνου

15)      Χαρέλας Σταύρος του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

 

1)        Βαμβάκος Αστέριος του Θεοχάρη

2)        Γιαννικός Ευάγγελος του Αθανασίου

3)        Δαδούλη Ολυμπία του Περικλή

4)        Διαμαντόπουλος Βασίλειος του Χρήστου

5)        Δότσιος Νικόλαος του Δημητρίου (Ζαμάνης)

6)        Ήραντος Διονύσιος του Κωνσταντίνου

7)        Λασποπούλου Φωτεινή του Δημητρίου

8)        Πίνου Μαρία του Γεωργίου

9)        Πλέσιας Ιωάννης του Νικολάου

10)      Τσιαργαλής Αθανάσιος του Ιωάννη

11)      Φούντου Ευαγγελία του Δημητρίου

12)      Φωτίου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

 

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Σπυρίδωνος

 

Αλέξιου Ηλίας του Ιωάννη

Δωροκίδου – Κατσιουλα Αντωνία  του Θεοχάρη

Ζαρογιάννης Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Ζκάγιας Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Κατσαρα – Καρατάσιου Γεωργία του Κωνσταντίνου

Κουκιωτη – Δημήτριου Σοφία ρου Ακριβού

Μιχαλήτσιος Ιωάννης του Αποστόλου

Τσακνάκης Δημήτριος του Βασιλείου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Βροντούς

 

Βάγιας Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Γιάντσιου – Νταλαμπέκου Βασιλική του Αθανασίου

Κουτσής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Πανωλή Γεωργία του Ελευθερίου

Πρίντζιος Χρήστος του Ιωάννου

Σπανός Βασίλειος του Ιωάννου (Μπίλης)

Τσιανάκα Ελένη του Νικολάου

Τσιμήτρης Κωνσταντίνος του Νικολάου (Γαλανός)

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δίου

 

Θεοδώρου Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Καζακλάρη Ελένη του Κωνσταντίνου

Καραΐσκος Διονύσιος του Ευαγγέλου

Κλιγγόπουλος Κωνσταντίνος του Αστερίου

Κοροσίδου – Λαφατζή Νανά του Σάββα

Μάκρης Χαράλαμπος του Ιωάννου

Τσαρέλας Ελευθέριος του Αθανασίου

Χατζούλη Χριστίνα του Αθανασίου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Καρίτσας

 

Γκίνα  Ευαγγελία του Χρήστου

Καλαμπούκα Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου

Καντζάς Βασίλειος του Διονυσίου

Καραγεώργης Διονύσιος του Χρήστου

Καραγιάννης Γρηγόριος του Γεωργίου

Κωσταβέλη Ειρήνη – Χρυσοβαλάντου του Ιωάννου

Μπατζογιάννης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Μπούσιας Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Παπαχρήστος Γεώργιος του Βασιλείου

Τόλιου Κρητική του Νικολάου

Χαρέλας Ραφαήλ του Θεοδώρου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κονταριώτισσας

 

Δημητρίου – Σταλίκα Ελπινίκη του Ιωάννου

Ζγιάλτου – Ντανα Αγγελική του Αντωνίου

Κωνσταντίνου Αθανάσιος του Ευαγγέλου

Λιόκας Ηλίας του Γεωργίου

Μάνης Αντώνιος του Γεωργίου

Ντανα – Αναγνωστοπούλου Διονυσία του Γεωργίου

Πιτσιλής Αντώνιος του Δημητρίου

Τρικαλόπουλος Βασίλειος του Ιωάννου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λεπτοκαρυάς

 

Βλάχος Ευάγγελος του Χρήστου

Γελαδάρης Αθανάσιος του Δημητρίου (Γιάκομπς)

Γρεβενίτου Ζαχαρούλα του Γεωργίου

Κατέλας Αθανάσιος του Γεωργίου

Κατσαρού Ελένη του Δημητρίου

Κουκάρας Αθανάσιος του Νικολάου (Τσουρλής)

Μαντέλλα – Αγά Μαριάνθη του Αστερίου

Σαλιώρας Δημήτριος του Κωνσταντινου

Σιαμήτρα Νικολέτα του Δημητρίου (Λέτα)

Τουλγερίδης Γεώργιος του Τηλεμάχου

Τσαρούχας Κωνσταντίνος του Νικολάου (Μπούρος)

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λιτοχώρου

 

Γεωργούσης Δημήτριος του Ιωάννου

Δημούτσικος Δημήτριος του Μιχαήλ

Καρυοφύλλης Θεόδωρος του Γεωργίου (Μπούλης)

Κορδέλας Αθανάσιος του Μιχαήλ

Κορίτσας Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Κουρδής Ευάγγελος του Νικολάου

Μαρτινίδου Ελένη του Πέτρου (Μυτιληναίου)

Νούλας Θεόδωρος του Γεωργίου

Τηλέγραφου Ασημίνα του Δημητρίου

Τιτοπούλου Ευανθία του Αλεξάνδρου

Χατζήνα Ευφροσύνη του Παναγιώτου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Εφέσου

 

Αλεξανδρίδου Μαρία του Αναστασίου

Καλαϊτζή Σουλτάνα (Τάνια) του Νικολάου

Τσακίρογλου Βασίλειος του Εμμανουήλ

Τσιάτσιος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Τσώνης Ιωάννης του Φωτίου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σκοτίνας

 

Βλέτσης Αθανάσιος του Νικολάου

Ζιάκα Φωτεινή του Γεωργίου

Καλαμάρας Ευάγγελος του Αποστόλου

Κουτσιαντά – Στύλου Ελένη του Βασιλείου

Κουτσιβός Παναγιώτης του Γεωργίου

Μήτσιος Αθανάσιος του Νικολάου

Πινακά Ελένη του Ανδρέα

Χριστινόπουλος Θωμάς του Νικολάου

 

 

ΓΕΡΟΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΑΓΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΡΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΚΑΤΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ(ΣΙΣΣΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΚΑΦΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΚΑΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΤΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΙΟΛΑ-ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΟΥ

ΓΚΡΙΜΟΥΛΑ-ΔΡΕΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΟΥΛΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΑΠΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΤΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΙΣΑΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΑΡΦΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ(ΛΕΛΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΖΟΥΡΖΟΥΡΑ-ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ-ΓΚΕΒΕΖΟΥΔΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΟΥΡΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΛΑ-ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΖΙΒΑΝΗ-ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΒΑΝΕΣΑ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΡΑΓΑΝΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι

 

ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ

  1. ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΚΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΛΕΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΜΠΟΥΛΟΥΣΗ – ΦΑΡΦΟΥΡΗ ΧΑΪΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΥΡΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  7. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

ΒΡΟΝΤΟΥ

  1. ΒΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΕΡΜΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΡΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΜΕΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ – ΠΕΡΔΙΚΗ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΡΙΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

ΔΙΟΝ

  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ – ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΑΦΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΑΡΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΟΥΚΑ

 

ΚΑΡΙΤΣΑ

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΤΕΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ – ΓΚΙΝΑ ΦΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΠΑΝΤΖΙΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑ

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  3. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΑΤΣΙΟΥ – ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΜΨΩΝ

 

ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

  1. ΓΡΕΒΕΝΙΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΚΑΖΑΜΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΤΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΥΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΤΕΡΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΛΙΤΟΧΩΡΟ

  1. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ του ΤΑΚΗ
  2. ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΗΣΚΑΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΑΟΥΜ
  5. ΚΟΛΩΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΛΕΪΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΜΟΣΧΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΜΥΡΣΙΝΗ – ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  11. ΧΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

 

ΝΕΑ ΕΦΕΣΣΟΣ

  1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΩΠΗ του ΗΛΙΑ
  5. ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΚΟΤΙΝΑ

  1. ΓΕΡΓΩΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  4. ΔΑΜΠΛΙΑ – ΠΕΣΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  5. ΜΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  6. ΠΛΗΞΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

 

 

 

ΚΟΥΡΙΤΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφια  Δήμαρχος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

               (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)   

1              ΓΑΛΑΝΗ-ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2              ΓΑΛΑΝΗ  ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3             ΓΑΛΑΝΗ-ΧΑΛΑΤΣΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4             ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  ΔΟΜΝΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5             ΖΗΝΕΛΗ-ΣΙΑΜΗΤΡΑ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6             ΖΙΟΥΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7             ΚΑΪΑΦΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

8             ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΧΑΡΙΛΑΟΥ

9             ΜΕΡΙΚΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΑΣΤΕΡΙΟΥ

10           ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του  ΑΝΤΡΕΑ

11            ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12            ΤΣΕΛΕΠΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13           ΧΑΛΑΤΣΗΣ   ΘΩΜΑΣ του  ΠΑΝΤΕΛΗ

14           ΧΑΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΔΙΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1              ΓΚΟΛΕΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

2              ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3             ΚΑΜΒΙΣΙΟΥ-ΓΚΑΛΕΡΑ  ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4             ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5             ΜΠΕΗ  ΘΑΛΕΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6             ΜΠΟΤΣΑΡΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

7             ΠΑΝΩΛΗΣ   ΝΑΟΥΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8             ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9             ΠΙΤΣΙΑΒΑ   ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10           ΣΠΑΝΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

11            ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12            ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13        ΤΣΙΓΑΡΑΣ   ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14        ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΞΑΝΘΗΣ

15        ΦΑΡΜΑΚΗ   ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      

                                                             

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

 

1              ΓΚΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2              ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΖΑΧΑΡΙΑ

3             ΚΩΣΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4             ΚΩΦΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ  του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

5             ΝΙΚΑ  ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6             ΝΤΙΜΠΕΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ(ΦΩΝΤΑΣ) του  ΓΑΪΤΑΝΟΥ

7             ΣΒΑΡΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

8             ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9             ΣΒΑΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10           ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΘΩΜΑΗ(ΘΩΜΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

11            ΤΗΛΕΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΠΑΝΤΕΛΗ

12            ΤΣΙΜΟΥΡΑ  ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. 1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ)
  3. ΓΚΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΚΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΚΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΠΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  6. ΝΑΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

 

Πέτρος Κιάφας
Υποψήφιος Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά Διαμέρισμα / Αλφαβητικά

Ανατολικού Ολύμπου

  1. Αντωνόπουλος Παντελής
  2. Κουκάρας Ευάγγελος (ΛΑΒΟΥ)
  3. Κουτσιβός Θωμάς
  4. Μπούζας Ματθαίος
  5. Ναστογιάννη Βασιλική
  6. Νούλα Σοφία
  7. Παπαγεωργίου Μαρία
  8. Παπανικολάου Νικόλαος
  9. Στρατσιάνη Φωτεινή
  10. Στύλος Αθανάσιος (ΦΟΥΝΤΟΥΚΑΣ)
  11. Στύλος Διονύσιος
  12. Τζίκας Θεόδωρος
  13. Χατζάρας Γεώργιος
  14. Χατζή Ανθούλα (ΣΟΥΖΥ)

Δίου

  1. Αγαθαγγελίδης Κυριάκος
  2. Γκολέμα Ευαγγελία
  3. Ευαγγέλου Αστέριος
  4. Ζαρογιάννη Έλλη
  5. Κίτσας Γεώργιος
  6. Κλειτσινίκος Ευάγγελος
  7. Κόκκινος Αναστάσιος
  8. Κουτσιμάνης Χαράλαμπος
  9. Παπαγιαννούλης Γεώργιος (ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΑΝΟΣ)
  10. Παπαστεργίου Νικόλαος
  11. Πάτσια Μαρία
  12. Τζικακόλια Στεργιανή
  13. Τσακνής Παναγιώτης
  14. Τσιμόπουλος Κωνσταντίνος
  15. Φόλιος Διονύσιος

Λιτοχώρου

  1. Βροντινός Γεώργιος
  2. Γερονάτσιου Μελίνα
  3. Ζαρογιάννη Αθανασία
  4. Ζηνέλη Διονυσία
  5. Ζήσκα Μαρία
  6. Λάππας Νικόλαος
  7. Μιχωλός Νέστωρ
  8. Μπουζανι Ντανιέλ
  9. Πεπίνου Μαρλένα
  10. Σακκούλας Σωτήρης
  11. Τσικοπούλου Ελένη
  12. Χαντσιδου Αικατερίνη

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι ανά Κοινότητα / Αλφαβητικά

Βροντούς

  1. Γιάντσιος Αθανάσιος
  2. Καλαϊτζής Χρήστος
  3. Μπίκος Χαράλαμπος
  4. Μπουρνόβαλη Πάγώνα
  5. Σπανού Δήμητρα

Δίου

  1. Καραίσκος Αναστάσιος
  2. Μακρής Παναγιώτης
  3. Μπατζικώστας Χρήστος
  4. Νικολοπούλου Βασιλική
  5. Σιαμάτρα Μαρία
  6. Τσακνάκης Κωνσταντίνος
  7. Φωτιάδου Σοφία

 

Καρίτσας

  1. Αβραμίδου Ανατολή
  2. Γκίνας Κωνσταντίνος
  3. Δαλαμήτρας Κωνσταντίνος
  4. Δαλαμήτρας Αστέριος
  5. Καρανικόλας Θεόδωρος
  6. Κατσιάκη Παναγιώτα
  7. Κούρτης Κωνσταντίνος
  8. Μακρυθανάση Παναγιώτα
  9. Παπαστεργίου Αστέριος
  10. Πατρής Δημήτριος
  11. Πιτσιάβα Φανή

Λεπτοκαρυάς

  1. Αρζάνας Ιωάννης
  2. Ιπεκτζίδου Μαρία
  3. Καραγεωργίου Βαλασία
  4. Κουκάρα-Τσεσμελή Μαρία
  5. Κουτσιάρης Αριστείδης
  6. Τέρπος Διονύσιος
  7. Τσελέπης Αντώνιος

Λιτοχώρου

  1. Αδαμοπούλου Γεωργία
  2. Αποστόλου Ευάγγελος
  3. Γκιάτας Νικόλαος
  4. Δερμίση Ιωάννα
  5. Κυπάρισσα Δέσποινα
  6. Λέϊνας Απόστολος
  7. Λιόντας Δημήτρης
  8. Μητράκα Χρυσοβαλάντου
  9. Παπαδημητρίου Ιωάννης
  10. Ροδιτάκης Εμμανουήλ
  11. Σακελλαρίδου Ιώαννα

 

Νέας Εφέσσου

  1. Βλάχος Νικόλαος
  2. Λάμπρου Δημητρία
  3. Σαρρής Γεώργιος
  4. Τσιριγώτη Θέκλα Χριστίνα
  5. Χιάμπου Άννα Δήμητρα

Σκοτίνας

  1. Γεωργούλα Ελένη
  2. Γιργωλά Μαρία
  3. Κουμουρτζής Δημήτριος
  4. Κουμουρτζής Θεοφάνης
  5. Στύλος Δημήτριος

 

 

ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ    ΑΣΤΕΡΙΟΣ    του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(υποψήφιος δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΡΙΤΣΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΙΑΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΡΟΥΜΠΙΕ-ΚΑΛΛΟΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΟΥΖΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΟΥ

 

ΑΪΖΕΝΜΑΝΝ-ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΙΜΠΗ-ΝΤΑΛΑΜΠΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΗΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΗΣΗ
ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΕΛΗΜΠΑΛΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ (ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ) ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΚΑΓΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΩ (ΛΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΙΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΙΝΟΣ (ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΥΡΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΜΠΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΖΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΦΙΛΑΪ (FILAJ) ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΝΤΡΕΤΣ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Δ. ΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΥ

 

ΑΝΔΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΠΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΪΜΤΖΗ-ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΣΣΑΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΑΤΗΡΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ
ΣΤΑΝΙΣΗ-ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΡΑΣΙΟΛΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Κοιτάμε Μπροστά”


υποψήφιος Περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας, Χρήστος Γιαννούλης

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβούλοι για την Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας